BLOG

V mém březnovém přehledu jste se mohli dočíst o všech chystaných projektech Marvelu a The Defenders pro mě patřili jednoznačně k těm nejočekávanějším kouskům. V pátek byla na Netflixu uvolněna celá osmidílná minisérie a my už můžeme zhodnotit, jak se týmovka Daredevila, Jessicy Jones, Luka Cage a Iron Fista povedla.

90% z Vás pravděpodobně předčasně uniklou epizodu již vidělo. Nicméně... Já si poctivě počkal do dneška, takže můžu zhodnotit Beyond The Wall a konečně zas neřešit na chvilku spoilery a doufat, že finále sedmé řady už si HBO pohlídá.

Několik málo slov k novince Zabiják a Bodyguard s Ryanem Reynoldsem a Samuelem L. Jacksonem. A malá nápověda: Pokud jste fanoušky alespoň jednoho z nich nebo Salmy Hayek, tak si do kina klidně vyražte.

Jsme ve druhé polovině sedmé řady a asi jen blázen by čekal podobný nářez, jako jsme dostali posledně. Tento týden k žádnému úniku od hackerů nedošlo, všichni diváci jsou si projednou zase rovni, tak se pojďme podívat, jak se v Západozemí srovnají s prvním výskytem draka po mnoha letech a neplechou, kterou napáchal s Daenerys na zádech.

Poslední týden došlo k uveřejnění překvapivě dost informací o Hvězdných válkách, které letos v prosinci vstoupí do kin. Před několika měsící proběhly Star Wars Celebration, kde jsme se sice nějaké informace dozvěděli (včetně uveřejnění první a zatím i poslední ukázky), ale od té doby víceméně ticho. Proto byl tento týden překvapivě dost nabitý na...

Filmové vesmíry kam se podíváš. Tak by se dala nazvat současná hollywoodská situace, protože každé studio chce mít ne filmovou sérii, ale rovnou vesmír, do kterého chce zasazovat filmy, které na sebe mají navzájem odkazovat. Dalším přírůstkem do jednoho takového univerza je Annabelle 2: Zrození zla. Posedlou panenku jsme poprvé mohli vidět poprvé...

RECENZE: Boj

07.08.2017

Dnes se Pilou Asbæk u většiny z nás zapsal jako nevypočitatelný mořeplavec Euron Greyjoy ve Hře o trůny. Někteří z Vás ho mohli zaregistrovat v Ghost in the Shell nebo Lucy, kde si zahrál po boku Scarlett Johansson. V dánském filmu Boj (v originále Krigen) hraje Asbæk vojáka z povolání na misi v Afghánistánu a nám je servírována kombinace...

Tak jsme se přehoupli do druhé poloviny předposlední řady Hry o trůny a i když díl Válečné kořisti unikl na internet již minulý týden, jistě se mezi Vámi najdou tací, kteří si počkali na jeho oficiální odvysílání, které proběhlo až dnes v noci.

Charlize Theron jako agentka MI6 v Berlíně za studené války. Režíruje jeden z režisérů prvního Johna Wicka a trailery slibovali akcí našlapanou podívanou. Podařilo se očekávání naplnit?